Pınar Altınok

VİDEOYU İZLE
VİDEOYU İZLE

Sanatçı İstanbul’da dünya’ya geldi. Orta ve liseyi Özel Şişli Koleji’nde okudu. Daha 15 yaşında iken İktisat Fakültesi Ekonomi Maliye Anabilim dalını okudu. Çok küşük yaşlarda müzik ile tanışan Altınok ilk olarak şan dersi almaya başladı.

Akademik olarak İstanbul Üniversitesi Klasik Türk Musıkisi Bölümü’nde 7 yıl kadar müzik dersleri alan sanatçısının bir çok eserle müzik severleri müzik keyfini sunmuştur.

Pınar Altınok diskografi; Dur Bakalım, Şekli Aynı Saçımın, Haydi Şerefe, Geçinemedik, Seveceğimden Değil, İstemem, Sabahlara Hasret Akşamlar, Sırası Değil, Bana Bunu Yapma, Ateşinle Yak Beni, Gidersen, Deli Özlem, Eyvah, Eğilmem, Kimse Bilmez, Bugüne Kadar, Kara Sevda, Gerisi Kolay, Arz Ediyorum, Çırpınırdı Karadeniz

Pınar Altınok konser kaşesi, Pınar Altınok konser organizasyonu, Pınar Altınok menajeri, Pınar Altınok menajerlik şirketi, Pınar Altınok menejeri, Pınar Altınok menejerlik şirketi, Pınar Altınok resmi web sitesi, Pınar Altınok sahne fiyatı, Pınar Altınok sahne kaşesi, Pınar Altınokun menajeri, iletşim, konser fiyatı, menajer, menejer, menejeri, menejerlik, organizasyon, organizatör, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatları, sanatçı isim listesi, sanatçı listesi, sanatçı menajeri, sanatçı menajerleri, sanatçı menejeri, sanatçı organizasyon fiyatı, sanatçı organizasyonları, sanatçı organizasyonu, sanatçı organizatörleri

SANATÇI FİYATI ALMAK İCİN LÜTFEN  MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZİ ARAYINIZ..! 

 

 

 

Bu Sanatcıyı Konser Organizasyonuz'da Görmek İstiyorsanız.! ( Turkcell )  GsmNo: 0532 542  12  76 Nolu Cep Telefonu Numaramız'danUlaşa Bilirsiniz.!

 

 

 

 

( Not : Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. ) ( Ajansımız Organizasyonlarınızda Anlaşmalı Sanatçı / Sanatçıları temin edebiliriz. ) Sanatçı menajeri tarafından belirlenen fiyata ses- ışık sistemi,ulaşım,konaklama , stopaj ve kdv dahil değildir.