İSMAİL TÜRÜT

VİDEOYU İZLE
VİDEOYU İZLE

BİYOGRAFİSİ

8 Haziran 1965 yılında Rize Merkez Ambarlık Köyünde üçü erkek, biri kız olmak üzere dört çocuklu bir ailenin, ikinci büyük çocuğu olarak dünyaya geldi. İlkokulu, köyü olan Ambarlık'ta, Ambarlık İlkokulunda bitirdi. Ayşe Türüt ile evli olan İsmail Türüt, Deniz, Yasemin, Miraç ve Nazlıcan adında 4 çocuk babasıdır.

1982 yılında Laz Uşağı ile adlı ilk albümünü çıkardı. Kanal 7, TGRT, Flash TV'de Türüt Showu ile Kanal 7 ve Flash TV'de Fıkralarla Türkiye ve Meltem TV'den "Türütten Türküler" programı sundu. TGRT'de Tirvana ve Kanal 7'de Naber Bacanak adlı dizide başrol'ü oynadı. Türkiye’de yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere en çok konser veren 5 sanatçıdan bir tanesidir. 2010 yılında Kırktan Sonra albümü piyasa Türkiye ve yurtdışında birçok Avrupa ülkesinde satışa sunuldu. Halen Vizyon Türk TV'de Türüt Show programı devam etmektedir.

Etiketler : İSMAİL TÜRÜT Menajeri,İSMAİL TÜRÜTnin menajeri,İSMAİL TÜRÜT Menajeri,İSMAİL TÜRÜTnin menajeri,İSMAİL TÜRÜT iletişim, İSMAİL TÜRÜT konser bütçesi, İSMAİL TÜRÜT iletişim, İSMAİL TÜRÜT konser bütçesi, İSMAİL TÜRÜT konser fiyatı, İSMAİL TÜRÜT konser kaşesi, İSMAİL TÜRÜT konser organizasyonu, İSMAİL TÜRÜT menajeri, İSMAİL TÜRÜT menajerlik şirketi, İSMAİL TÜRÜT menejeri, İSMAİL TÜRÜT menejerlik şirketi, İSMAİL TÜRÜT resmi web sitesi, İSMAİL TÜRÜT sahne fiyatı, İSMAİL TÜRÜT sahne kaşesi, menajer, menejer, menejeri, menejerlik, organizasyon, organizatör, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatları, sanatçı menajeri, sanatçı menejeri, sanatçı organizasyon fiyatı, sanatçı organizasyonları, sanatçı organizasyonu, sanatçı organizatörleri