HİZMETLERİMİZ

                      MD Menejerlik Hizmetlerimiz 

 

                         Konser Organizasyonu


Sanat ve sanatın organizasyonu alanında faaliyet gösteren şirketimiz bu alanda teknolojinin en son, en ileri cihazlarını ve tüm teknolojik gelişmelerini takip ederek , Ses & Işık Sistemleri, Görüntü & Laser Sistemleri, Truss & Podyum Tasarımları faaliyetlerinde bulunmaktadır.


Konserler, Çeşitli Açılış törenleri, Resmi Törenler, Defileler, Paneller, Konferanslar, Şenlikler ve Festivaller ,Tüm ses ışık gösterilerinde hizmetimizi sürdürmekteyiz Projelerimiz çeşitli sistem ve ürünlerin satış ve satış sonrası hizmet ,danışmanlık uygulamaları, kiralama uygulamalarını kapsamaktadır. Hizmet sektöründe Önce İnsan anlayışı ile var olan firmamız projelerdeki yaratıcı tasarımcılığı ve uygulamalardaki hassas çalışmaları ile sektörde farkını kanıtlamış ve siz Müşterilerine en iyi hizmeti vererek kazanmış olduğu güvenden gurur duymaktadır. Sesin, ışığın, müziğin ve görüntünün olduğu her yerde...
Firmamız son teknoloji ekipmanları ve deneyimli teknik kadrosu ile teknik prodüksiyon hizmeti sunmaktadır.

 

 Diğer Konser Organizasyonu Hizmetlermiz

• Ses ve ışık sistemleri
• Görüntü sistemleri
• LED Ekran
• Tv Teknik
• Sahne ve podyum
• Truss
• Jeneratör

  

                               IŞIK SİSTEMLERİ

İyi dizayn edilmiş bir ışık tasarımı etkinliğin tüm atmosferini değiştirir. Işık sistemleri içinde özel tasarlanmış gobolar, robot showları ve özel ışık efekt alternatifleri kullanılır.


• Konserler
• Tanıtımlar
• Konferanslar
• Toplantılar
• Kongreler
• Defileler
• Festivaller
• Mitingler
• Fuarlar
• Açılış törenleri
• Spor aktiviteleri
• Gösteri Sanatları
• Mezuniyet Törenleri
• Üniversite ve Okul partileri
• Düğün - Davet organizasyonları

 

                         NEDEN LED EKRAN ?

Yüksek kalitedeki LED ekranlar açık ve kapalı alanlarda yapılan her türlü organizasyonda (konserler, defileler, konferanslar, gösteriler, seçim mitingleri, spor müsabakaları, fuarlar, festivaller, açılışlar, düğünler, ürün tanıtımları, lansmanlar, önemli günler, vb.) kullanılabilir. Mobil avantajı, etkili görüntü teknolojisi ve ses sistemi ile Türkiye nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca özel tasarımı sayesinde ister kendi ayakları üzerinde zemine kurabilir, isterseniz truss sistemine asarak uçurabiliriz. LED ekranların tercih edilme sebeplerinden en önemlileri şunlardır. dev boyutlarda yapılabilir ve çok uzaktan görülebilirler. PC monitörleri 70–80 Hz. Televizyonlar 50–200 Hz iken LED ekran sistemlerinde resim yenileme (refresh rate) hızı 600Hz’ e kadar çıkabilmektedir. LED ekranı oluşturan her bir pixelin ışık şiddeti diğer sistemlerdekilere oranla çok yüksektir, gün ışığında net ve berrak olarak izlenebilir. Standart LCD Tv sistemlerinde contrast oranı 1:200.000 civarındadır. Bu oran LED ekranlarda 1:16 milyondur ve buna bağlı olarak renkler daha canlı ve daha gerçekçidir.

Birlikte çalışmak dileğiyle...

 

 

 

                                        Müzik Prodüksiyon


Bir çok grup ve sanatçılar yanı sıra müzik sektöründe farklı duruşu olan sanatçı ve gruplara en doğru prodüksiyonu ve menajerliği hazırlayıp yayınlayan MD Gurup aynı zamanda bir Müzik Yapım Departmanı olarakta faaliyetlerini sürdürmektedir.

 
      

                                   Müzik Prodüksiyon Yapım


Sanatçılarının albüm prodüksiyonundaki şarkı seçimlerinden doğru aranjman tercihlerine kadar her türlü prodüksiyonel detayla sanatçılarına hizmet eden MD  Gurup , arşivindeki şarkı ve fikir bankalarıyla sanatçıların en doğru prodüksiyonlara imza atmalarını sağlar.


- Sanatçı hedef kitle araştırmaları


- Repertuar Danışmanlığı


- Aranjman Danışmanlığı

 

 

                           MENAJERLİK,


Sanatçılarını en rahat şekilde kitlelere tanıtıp sevenlerine ulaştırabilecek donanıma sahip olan  MD  Menajerlik hizmetlerinin A dan Z ye her türlü detayıyla titizlikle ilgilenmeye devam etmektedir.


- Sanatçı Menajerliği


- Oyuncu Menajerliği


- Model Menajerliği


- Besteci Menajerliği


- Turne Menajerliği


- Booking işlemleri

 

Faliyet Hizmet  Alanlarımız...

 

DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI,

NİŞAN ORGANİZASYONLARI,

KINA GECESİ,

SÜNNET ORGANİZASYONLARI,

KONGRELER,

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI,

TEMEL ATMA TÖRENLERİ,

MEZUNİYET TÖRENLERİ,

KIR PİKNİK ORGANİZASYONLARI,

SEMİNER,

KOKTEYL,

ŞİRKET TOPLANTILARI,

DOĞUM GÜNÜ PARTİLERİ,

GARDEN PARTİLER,

YILBAŞI BALOLARI,

TURLAR

VE KİŞİYE ÖZEL ORGANİZASYONLAR.

 

- Sanatçı / Organizasyon Sponsorluk işlemleri Müzik Prodüksiyon Bir çok grup ve sanatçılar yanı sıra müzik sektöründe farklı duruşu olan sanatçı ve gruplara en doğru prodüksiyonu ve menajerliği hazırlayıp yayınlayan MD Menajerlik ve Organizasyon aynı zamanda bir Müzik Yapım Departmanı olarakta faaliyetlerini sürdürmektedir. - Müzik Prodüksiyon Yapım Sanatçılarının albüm prodüksiyonundaki şarkı seçimlerinden doğru aranjman tercihlerine kadar her türlü prodüksiyonel detayla sanatçılarına hizmet eden MD Menajerlik ve Organizasyon, arşivindeki şarkı ve fikir bankalarıyla sanatçıların en doğru prodüksiyonlara imza atmalarını sağlar. - Sanatçı hedef kitle araştırmaları - Repertuar Danışmanlığı - Aranjman Danışmanlığı   - MENAJERLİK, Sanatçılarını en rahat şekilde kitlelere tanıtıp sevenlerine ulaştırabilecek donanıma sahip olan M Menajerlik ve Organizasyon hizmetlerinin A dan Z ye her türlü detayıyla titizlikle ilgilenmeye devam etmektedir. - Sanatçı Menajerliği - Oyuncu Menajerliği - Model Menajerliği - Besteci Menajerliğ MD - Turne Menajerliği - Booking işlemleri - Sanatçı / Organizasyon Sponsorluk işlemleri - MEDIA ADVISORY ( BASIN DANIŞMANLIĞI ) Basın danışmanlığından tanıtım organizasyonlarına kadar birçok mecrada donanıma sahip olan Media Advisory departmanımız sanatçılar ve sevenleri arasında bir köprü olmaya devam etmektedir. - Sanatçı hedef kitle araştırması ve analizi - Tanıtım stratejisi danışmanlığı - Yazılı / Görsel / işitsel basın yollarıyla Sanatçı tanıtımları - İnternet yolu ile hedef kitleye birebir Sanatçı tanıtımı - İmza Günü / Tanıtım konserleri v.b tanıtım organizasyonları - IMAGE ADVISORY ( İMAJ DANIŞMANLIĞI ) İmaj Danışmanlık konusunda profesyonelleşmiş bir ekip doğrultusunda Fotoğraf çekimlerinden Sahne ve satış alanı dekorasyonuna, İmaj danışmanlığından kostüm danışmanlığına kadar müşterilerine geniş bir danışmanlık yelpazesi sunan MD  Menajerlik ve Organizasyon müşterilerinin ilkeleri doğrultusunda onlar için en uygun görsel imaj ve konsepti oluşturarak rakipleri arasında fark yaratmalarını sağlar. - Sanatçı / ürün hedef kitle araştırması - Sanatçı / Ürün kampanya konsepti danışmanlığı - Fotoğraf Çekimi konsept danışmanlığı - Sanatçı / Albüm görsel danışmanlığı - Sahne Tasarımı ve dekorasyonu - Satış alanı / Mağaza dekorasyonu - Konser / Klip / Fotoğraf çekimi / Tv için styling - Vitrin Dekorasyonu ve Tasarımı - DİZAYN Albüm Kartonetlerinden Afişlere, Flyerlardan Billboardlara kadar müşterilerine geniş bir tasarım yelpazesi sunan MD Menajerlik ve Organizasyon Dizayn basılı görsel malzemeleri alışılmışlıkların dışına çıkararak müşterilerine görsel yolla rakiplerine fark yarattırtmayı hedef edinmiştir. - Albüm Kapak ve kartonet tasarımı - DVD kapak ve Kartonet tasarımı - Billboard / Afiş / flyer tasarımları - Kurumsal Kimlik tasarımları - Sanatçı Logo Tasarımları - Kartpostal / İmza kart tasarımları - Basın Kiti ve promosyon ürün Tasarımları 

 

* Açılış Tanıtım Organizasyonları * Açılış Gösteri Organizasyonu *

Eczacılar Günü Kutlama Organizasyonları * Kongre ve Toplantı Organizasyonu * Tıp Bayramı Konser Organizasyonu * Dayanışma Gecesi Konser Organizasyonları * Ödül Töreni Sunumu Organizasyonu * Sunucu Organizasyonu * Stand-up Gösteri Organizasyonu * Yarışma Organizasyonu * Özel etkinlik organizasyonları * Türk Tanıtım Haftası Etkinlik Organizasyonları * Motivasyon Toplantısı * Söyleşi Organizasyonu * Temel Atma Töreni Organizasyonu * Sahne Tasarımı ve Uygulamaları * Oyun Parkurları * Piknik Aktiviteleri * Yurtdışı konser organizasyonları, Yurtdışı festival organizasyonları, Yurtdışı sanatçı temini, Yurtdışı dernek konser organizasyonları, Yurtdışı konserleri, Yurtdışı Türk günü kutlama organizasyonları, Yurtdışı konser eventleri, Yurtdışı turne konser organizasyonları * Türk günü festival organizasyonu, Türk günü şenlikleri * Müzik Eğlence Organizasyonu, Özel Davet Organizasyonları * Catering Hizmetleri * Personel Gecesi Organizasyonları * Sanatçı Temini * Kuruluş ve Yıldönümü Organizasyonu * Bahar Şenliği Organizasyonları, Festival ve Konser Organizasyonları * Düğün Konser Organizasyonları, Otellerde Bayram, Yılbaşı, Özel gün Organizasyonları * Manken, Sunucu, DJ Hizmetleri, Stand-up Gösterileri, Söyleşi * Defile, Katalog, Expozizyon, Fuar Stand Hostesi, Ürün Tanıtım ve Lansmanı, İmza Günü, DJ Eventleri, Beach Partileri, Dj Booking, DJ Event Prodüktörü, Organizatör * Bayi Toplantısı Organizasyonu, Toplantı ve Seminer Organizasyonları * Sahne ve Dekor Hizmetleri * Gala gecesi Organizasyonları * Otel-Uçak Rezervasyonları ve Transferler * Ses-Işık ve Görüntü Sistemleri * Yazılı- Görsel Medya Takibi, Fotoğraf ve Video Çekimi * Basın İlanı * Gazete, Dergi, Tasarım ve Uygulama * Güvenlik, Hostes, Dansçı Grupları, Fasıl Grupları, Oryantal * Perküsyon, Barmen Show, Havaifişek Gösterileri * Özel Şirket Etkinlikleri * Lazer Gösterileri Organizasyonu * Catering ve Mekan Süsleme Hizmetleri ORganizasyonu * Alt Kadro Sanatçı Organizasyonları * Halk Oyunları, Sema Gösterileri ve Ramazan Ayı Etkinlikleri * Otel Müzik Etkinlikleri * Tanıtım Geceleri ve Promosyonlar * Tam proje dizaynı ve uygulaması * Jeneratör temini * Organizasyon Danışmanlığı Sanatçı organizasyonu, sunucu organizasyonu, mankenli lansman ve tanıtım, Dj parti ve event, Dj Booking, konser, Organizasyon, Tanıtım, Reklam, İletişim ve Menajerlik şirketi olarak yurtiçi ve yurtdışında hizmet veriyoruz, Açılış organizasyonu, Tanıtım organizasyonu, Şenlik organizasyonu, festival organizasyonu, konser organizasyonları, sanatçı temini, yurt dışı konser organizasyonları, yurtdışı festival organizasyonları, Yurtdışı turne konser organizasyonları, yurtdışı sanatçı temini, Yurtdışı dernek konser organizasyonları, Türk sanatçı konser organizasyonları, bahar şenliği organizasyonu, festival organizasyonları, kuruluş ve yıldönümü kutlamaları, bayram organizasyonu, yılbaşı organizasyonu, manken, sunucu, dj,stand-up gösterileri, söyleşi, defile, katalog, expozisyon, fuar, kongre ve seminer organizasyonları, Yarışma ve Ödül töreni organizasyonu, Mezuniyet törenleri, Parti ve piknik aktiviteleri, ürün tanıtım ve lansmanı, imza günü, dj eventleri, bayi toplantısı ve gala gecesi, ses ışık ve görüntü sistemleri, medya lansmanı yazılı ve görsel basın pr planlaması, iletişim, menajerlik konusunda tecrübeye sahip uzman ekibiyle hizmet vermektedir. Sektörün önde gelen organizasyon firmaları’ndan olan ve menejer, organizatör olarak hizmet veren Emre Akova konser, organizasyon, tanıtım, reklam, iletişim, menejerlik ve organizasyon şirketi, Turne, Konser, festival, gala gecesi, beach parti, bahar şenliği gibi organizasyonlarda pop, rock, arabesk, hiphop, Türk halk müziği ve Türk sanat müziği sanatçılarıyla iletişim ve menejerlik konusunda çalışmaktadır. Türkiye’nin en ünlü sanatçı, sunucu, manken ve dj'leriyle çalışan MD Konser, Organizasyon, Tanıtım, Reklam, İletişim ve Menajerlik Şirketi’nin, yurtiçi ve yurtdışında başarılı organizasyonlarının fotoğrafları internet sitemizde görülmektedir. Şenlik, festival ve konser organizasyonları, Açılış, Tanıtım organizasyonları, sanatçı temini, bahar şenliği organizasyonu, kuruluş ve yıldönümü kutlamaları, bayram, yılbaşı, özel gün organizasyonları, manken, sunucu, dj, stand-up gösterileri, söyleşi, defile, katalog, expozisyon, fuar, kongre ve seminer organizasyonları, Yarışma ve Ödül töreni organizasyonu, Mezuniyet törenleri, Parti ve piknik aktiviteleri, ürün tanıtım ve lansmanı, imza günü, dj eventleri, bayi toplantısı ve gala gecesi, ses ışık ve görüntü sistemleri, medya lansmanı yazılı ve görsel basın pr planlaması, iletişim, menajerlik konusunda hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin önde gelen organizasyon firmaları’ndan olan ve menejer, organizatör olarak hizmet veren Emre Akova konser, organizasyon, tanıtım, reklam, iletişim, menejerlik ve organizasyon şirketi, Turne, Konser, festival, gala gecesi, beach parti, bahar şenliği gibi organizasyonlarda pop, rock, arabesk, hiphop, Türk halk müziği ve Türk sanat müziği sanatçılarıyla iletişim ve menejerlik konusunda çalışmaktadır. MD Menajerlik & Organizasyonu 2013 yılında kuruluş amacı, müzik sektöründe faaliyet gösteren ve her anlamda profesyonel sanatçılarla çalışan, talep sahipleri ile profesyonel sanatçıları buluşturan ve bu konudaki boşlukları dolduran bir menajerlik ve organizasyon ajansı olarak hizmet vermektir..!

Öncelikli hedefimiz menajerlik sanacı ve konser organizasyonu ajansı kavramlarının doğru anlaşılmasını sağlamak ve santçılarımızı en iyi şekilde temsil ederek kültür ve sanat hayatımızı zenginleştirmektir.

MD Menajerlik & Organizasyonu birtakım standart hizmetler dışında isteğe özel hizmetler de sunmaktadır. Ancak organizasyonun niteliğine ve isteğe göre farklı gösteriler de kurgulanabilir. Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geniş bir repertuara sahip olan sanatçılarımız, gelen talepler doğrultusunda repertuarlarına gereken ilaveyi yapabilmekte ve farklı grup ya da orkestralara hemen uyum sağlayabilmektedirler.

MD Menajerlik & Ve Sanatcı Organizasyonu bünyesindeki sanatçıları ve oluşturduğu arşivle sanat dünyasına her anlamda destek vermekte ve bu konudaki misyonu ve vizyonu doğrultusunda ülkemizdeki müzik kalitesini yukarı çekmek için üzerine düşeni yapmaktadır.

Vizyonumuz…

Kaliteli yapım ve organizasyonlara temsil ettiğimiz sanatçılarımızla beraber imzamızı atarken bu konuda bir marka olmak.

Misyonumuz…

yaptıgımız organizasyonlarda herşeyin iyisini yapmak firmamız ses ışık sahne ve sanatçı organizasyonuyla iyi işler yapmak

BERABER ÇALIŞMAK DİLEKLERİMİZLE

SAYGILARIMIZLA MD SANATCI VE KONSER ORGANİZASYONU konser organizasyon şirketleri, Sanacı, Menejeri Konser Menejeri Konser,Ve Sanatcı Konser Organizasyonu Menejeri, Konser Menejeri, Özel Konser Menejeri Sanatcı Menejeri Dj Menejeri Manaken Foto Model Menejeri Sunucu Menejeri Ve Karşılama Mankeni. Sanatçi Menajerliği |Sanatçi Menajeri| sanatçı fiyatları,sanatçı fiyatı,sanatçı fiyat listesi|Sanatçı organizasyonu ,menejer, menajer, menejerlik, organizasyon, organizatör, festival, konser, sanatçı menejeri, sanatçı menajeri, menejeri, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatları, konser organizasyonu, sanatçı organizasyon, sanatçı organizatörleri, sanatçı organizasyonu, sanatçı organizasyonları|Bayi toplantısı |Sanatçı isim listesi | menejeri |MD Menajerlik |Menajeri |Sanatçı fiyat listesi |Menajeri |menejerlik |menejeri |menajeri |menejer |Menajer| Konser Organizasyonu,menejer, Menajer, menejerlik,Bayi toplantısı, Sanatçı menajerligi,menejer,menajer,menajerlik,menejerlik,Muharrem Yıldırım ,menajeri, menajeri, sanatçı menajerleri, sanatçı menejeri,düğün organizasyonu, konser organizasyonu, Muharrem Yıldırım organizasyonu,Bayi toplantısı, Sanatçı menajerligi,menejer,menajer,menajerlik,menejerlik,Muharrem Yıldırım ,menajeri, menajeri, sanatçı menajerleri, sanatçı menejeri,düğün organizasyonu, konser organizasyonu, Muharrem Yıldırım organizasyon, organizasyon, organizatör festival konser, festival,sanatçı fiyatlari, sanatçı menejeri, sanatçı menajeri, menejeri, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatlarısanatçı fiyatları, konser organizasyonu,sanatçı organizasyon, sanatçı organizatörleri,sanatçı organizasyonu, sanatçı organizasyonları,sanatci menajeri,sanatci menajerligi,belediye festival.Sanatçi Menajerliği |Sanatçi Menajeri|,sanatçı fiyatları,sanatçı fiyatı,sanatçı fiyat listesimenejer, menajer, menejerlik, organizasyon, organizatör, festival, konser, sanatçı menejeri, sanatçı menajeri, menejeri, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatları, konser organizasyonu, sanatçı organizasyon, sanatçı organizatörleri, sanatçı organizasyonu, sanatçı organizasyonları |Sanatçı organizasyonu |Bayi toplantısı |Sanatçı isim listesi | menejeri |My Menajerlik |Menajeri |Sanatçı fiyat listesi |Menajeri |menejerlik |menejeri |menajeri |menejer |Menajer| Konser Organizasyonu,sanatçı menajeri, menejer, Bayi toplantısı, Sanatçı menajerligi,menejer,menajer,menajerlik,menejerlik,Muharrem Yıldırım ,menajeri, menajeri, sanatçı menajerleri, sanatçı menejeri,düğün organizasyonu, konser organizasyonu, Muharrem Yıldırım organizasyon,Bayi toplantısı, Sanatçı menajerligi,menejer,menajer,menajerlik,menejerlik,Muharrem Yıldırım ,menajeri, menajeri, sanatçı menajerleri, sanatçı menejeri,düğün organizasyonu, konser organizasyonu, Muharrem Yıldırım organizasyon,düğün organizasyonu, konser organizasyonu,seslendirme,siyasi seslendirmesi,parti seslendirmesi,reklam seslendirmesi,belediye seslendirmesi,seçim seslendirmesi Muharrem Yıldırım organizasyon, Murat Demirci, bizim gönül menajeri, baha menajeri, sanatçı menajerleri, sanatçı menejeri Gibi Tüm Hzmetlerimiz İcin Bizi Araya Bilirsiniz..!