HAKKIMIZDA

Müzik Prodüksiyon

Bir çok grup ve sanatçılar yanı sıra müzik sektöründe farklı duruşu olan sanatçı ve gruplara en doğru prodüksiyonu ve menajerliği hazırlayıp yayınlayan MD Menajerlik ve Sanatcı Organizasyon aynı zamanda bir Müzik Yapım Departmanı olarakta faaliyetlerini sürdürmektedir.


 

- Müzik Prodüksiyon Yapım

Sanatçılarının albüm prodüksiyonundaki şarkı seçimlerinden doğru aranjman tercihlerine kadar her türlü prodüksiyonel detayla sanatçılarına hizmet eden MD Menajerlik ve Konser Organizasyon, arşivindeki şarkı ve fikir bankalarıyla sanatçıların en doğru prodüksiyonlara imza atmalarını sağlar.

- Sanatçı hedef kitle araştırmaları

- Repertuar Danışmanlığı

- Aranjman Danışmanlığı


 

- SANATÇI MENAJERLİK,

Sanatçılarını en rahat şekilde kitlelere tanıtıp sevenlerine ulaştırabilecek donanıma sahip olan MD Menajerlik ve Organizasyon hizmetlerinin A dan Z ye her türlü detayıyla titizlikle ilgilenmeye devam etmektedir.

- Sanatçı Menajerliği

- Oyuncu Menajerliği

- Model Menajerliği

- Besteci Menajerliği

- Turne Menajerliği

- Booking işlemleri

- Sanatçı / Organizasyon Sponsorluk işlemleri

 

- MEDIA ADVISORY ( BASIN DANIŞMANLIĞI )

Basın danışmanlığından tanıtım organizasyonlarına kadar birçok mecrada donanıma sahip olan Media Advisory departmanımız sanatçılar ve sevenleri arasında bir köprü olmaya devam etmektedir.

- Sanatçı hedef kitle araştırması ve analizi

- Tanıtım stratejisi danışmanlığı

- Yazılı / Görsel / işitsel basın yollarıyla Sanatçı tanıtımları

- İnternet yolu ile hedef kitleye birebir Sanatçı tanıtımı

- İmza Günü / Tanıtım konserleri v.b tanıtım organizasyonları

 

- IMAGE ADVISORY ( İMAJ DANIŞMANLIĞI )

İmaj Danışmanlık konusunda profesyonelleşmiş bir ekip doğrultusunda Fotoğraf çekimlerinden Sahne ve satış alanı dekorasyonuna, İmaj danışmanlığından kostüm danışmanlığına kadar müşterilerine geniş bir danışmanlık yelpazesi sunan MD  Menajerlik ve Organizasyon müşterilerinin ilkeleri doğrultusunda onlar için en uygun görsel imaj ve konsepti oluşturarak rakipleri arasında fark yaratmalarını sağlar.

- Sanatçı / ürün hedef kitle araştırması

- Sanatçı / Ürün kampanya konsepti danışmanlığı

- Fotoğraf Çekimi konsept danışmanlığı

- Sanatçı / Albüm görsel danışmanlığı

- Sahne Tasarımı ve dekorasyonu

- Satış alanı / Mağaza dekorasyonu

- Konser / Klip / Fotoğraf çekimi / Tv için styling

- Vitrin Dekorasyonu ve Tasarımı

 

- DİZAYN

Albüm Kartonetlerinden Afişlere, Flyerlardan Billboardlara kadar müşterilerine geniş bir tasarım yelpazesi sunan My Menajerlik ve Organizasyon Dizayn basılı görsel malzemeleri alışılmışlıkların dışına çıkararak müşterilerine görsel yolla rakiplerine fark yarattırtmayı hedef edinmiştir.

- Albüm Kapak ve kartonet tasarımı

- DVD kapak ve Kartonet tasarımı

- Billboard / Afiş / flyer tasarımları

- Kurumsal Kimlik tasarımları

- Sanatçı Logo Tasarımları

- Kartpostal / İmza kart tasarımları

- Basın Kiti ve promosyon ürün Tasarımları

MD Menajerlik & Organizasyonumuz 2014 yılında kuruluş olup amacı, müzik sektöründe faaliyet gösteren ve her anlamda profesyonel sanatçılarla çalışan, talep sahipleri ile profesyonel sanatçıları buluşturan ve bu konudaki boşlukları dolduran bir menajerlik ve organizasyon ajansı olarak hizmet vermektir.

Öncelikli hedefimiz menajerlik ve organizasyon ajansı kavramlarının doğru anlaşılmasını sağlamak ve santçılarımızı en iyi şekilde temsil ederek kültür ve sanat hayatımızı zenginleştirmektir.

MD Menajerlik & Organizasyonun 2014 yılında kuruluş amacı, müzik sektöründe faaliyet gösteren ve her anlamda profesyonel sanatçılarla çalışan, talep sahipleri ile profesyonel sanatçıları buluşturan ve bu konudaki boşlukları dolduran bir menajerlik ve organizasyon ajansı olarak hizmet vermektir.


MD Menajerlik & Organizasyonu birtakım standart hizmetler dışında isteğe özel hizmetler de sunmaktadır. Ancak organizasyonun niteliğine ve isteğe göre farklı gösteriler de kurgulanabilir. Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geniş bir repertuara sahip olan sanatçılarımız, gelen talepler doğrultusunda repertuarlarına gereken ilaveyi yapabilmekte ve farklı grup ya da orkestralara hemen uyum sağlayabilmektedirler.


MD Menajerlik & Organizasyon bünyesindeki sanatçıları ve oluşturduğu arşivle sanat dünyasına her anlamda destek vermekte ve bu konudaki misyonu ve vizyonu doğrultusunda ülkemizdeki müzik kalitesini yukarı çekmek için üzerine düşeni yapmaktadır.


                 Vizyonumuz

Kaliteli yapım ve organizasyonlara temsil ettiğimiz sanatçılarımızla beraber imzamızı atarken bu konuda bir marka olmak.


                 Misyonumuz

Yaptıgımız organizasyonlarda herşeyin iyisini yapmak firmamız ses ışık sahne ve sanatçı organizasyonuyla iyi işler yapmak.


         Öncelikli Hedefimiz

MD Menajerlik ve organizasyon ajansı kavramlarının doğru anlaşılmasını sağlamak ve santçılarımızı en iyi şekilde temsil ederek kültür ve sanat hayatımızı zenginleştirmektir. MD Menajerlik & Organizasyonu birtakım standart hizmetler dışında isteğe özel hizmetler de sunmaktadır. Ancak organizasyonun niteliğine ve isteğe göre farklı gösteriler de kurgulanabilir. Her biri kendi konusunda yetkin olan ve geniş bir repertuara sahip olan sanatçılarımız, gelen talepler doğrultusunda repertuarlarına gereken ilaveyi yapabilmekte ve farklı grup ya da orkestralara hemen uyum sağlayabilmektedirler.


             Vizyon & Misyon

Kaliteli yapım ve organizasyonlara temsil ettiğimiz sanatçılarımızla beraber imzamızı atarken bu konuda bir marka olmak.Yaptıgımız organizasyonlarda herşeyin iyisini yapmak firmamız ses ışık sahne ve sanatçı organizasyonuyla iyi işler yapmak.BERABER ÇALIŞMAK DİLEKLERİMİZLE


SAYGILARIMIZLA

MD MENAJERLİK & SANATCİ KSE ORGANİZASYONU

MURAT DEMİRCİ