FUNDA ARAR

VİDEOYU İZLE
VİDEOYU İZLE
VİDEOYU İZLE
VİDEOYU İZLE

8 Nisan 1975 tarihinde Ankara’da doğmuştur. İlkokulu Ankara Ahmet Vefik Paşa İlköğretim Okulu’nda okudu. Babasının görevi nedeniyle Ortaokulu Muğla ‘da, liseyi ise Adapazarı’nda okumuştur. 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’nda okudu. Mezun olunca 2 yıl müzik öğretmenliği yaptı , aynı zamanda sahne çalışması da yaptı. ilkokul 3. sınıftan itibaren mandolin ve solfej dersleri almaya başladı. Bir kız kardeşi vardır. ilk albümü “Sevgilerde”‘yi 1999 yılı Şubat ayında çıkardı. “Sevgilerde” albümünde Necip Fazıl Kısakürek’in şiiri “Kaldırımlar”‘ı seslendirmiştir. Albümde Kaldırımlar’ın Yanı sıra Behçet Necatigil’in “Sevgilerde”, Gülsüm Cengiz’in “Yağmur”, Şeyda Kılınç’ın “Ay Doğmadan Gel” şiirleride yer almaktadır.
2002 yılında Magazin Gazetecileri Derneğinden “Sevgiliye” albümü ile en iyi çıkış yapan sanatçı ödülü kazanmıştır. 2003 yılında Sevda Yanığı albümü ile 31. Hürriyet Gazetesi Altın Kelebek Yarışmasında En İyi Çıkışı Yapan Sanatçı ödülünü kazanmıştır. 2007 senesinde toplam satış rakamlarına göre düzenlenen MÜ-YAP Müzik Ödüllerikapsamında “Son Dans” albümü ile “Platin Ödül” kazanmıştır. Bunların yanı sıra daha bir çok ödül kazanmıştır. 2007 senesinde 12. Kasdav Liselerarası Müzik Yarışması’nda jüri koltuğunda yer almıştır. 2006 – 2007 yıllarında Arar, sanatçı Kıraç ile yaptığı “Gölgeler” programında şarkılar seslendirmiştir. Musevi kökenli müzisyen Febyo Taşel ile 27 haziran 2004 tarihinde evlendi.

Menajerlik ve Organizasyon Hizmetleri Veren Şirketimiz, Yapacağınız Her Türlü Belediye Festivali, Üniversite Bahar Şenlikleri, Bayii toplantıları, Düğün ve Nişan Organizasyonları, Otel Müzik Organizasyonları, Açılışlar, Yıldönümü kutlamaları, Doğum Günü Organizasyonları, Bar ve Restorantların Sahne Organizasyonlarında Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Vermeyi Amaçlamıştır.

Organizasyonlarınızda Funda Arar ile eğlenmek ve bir arada olmak isterseniz talepleriniz doğrultusunda özel etkinliklerinizde, belediye festivallerinizde, halk ve yardım konserlerinizde, gençlik konserlerinizde, sponsor destekli, bilet satışlı konserlerinizde, bayii toplantılarınızda, düğün, davet, açılış ve tüm özel organizasyonlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Profesyonel organizasyon ekibimiz size fiyat teklifi sunacaktır

Funda Arar Menajeri
Funda Arar İletişim
Funda Arar Fiyatı
Funda Arar Menajeri
Funda Arar İletişim
Funda Arar Fiyatı

Funda Arar menajeri

Funda Arar menajeri kim

Funda Arar’ın menajeri
Funda Arar’ın menajeri iletişim

Funda Arar iletişim

Funda Arar fiyatı

Funda Arar sahne fiyatı

Funda Arar konser
Funda Arar konser fiyatı
Funda Arar konser kaşesi
Funda Arar organizasyon
Funda Arar organizasyon fiyatı