Duygu Özsoyler

VİDEOYU İZLE
VİDEOYU İZLE
VİDEOYU İZLE

Yeni albümü KENDİ YOLUMDA ile dijital müzik platformlarında yerini alan sanatçı, sunucu, yapımcı, söz yazarı Duygu Özsöyler ile röportaj amaçlı bir sohbet ettik.Duygu hanım hayatını, albümünü, özel hayatını bize anlattı.Mütevazı bir kişilik olan Duygu hanımla kimi zaman eğlenceli kimi zamanda hüzünlü sohbetimizi sizlere sunuyoruz.

Muhabir:Duygu Özsöyler kısaca kimdir?
Duygu Özsöyler:Sanatçı, yapımcı...Tabi açtığımız zaman söz yazarı, oyuncu, yazar, sunucu kimlikleride var.
Muhabir:Yani on parmağında on marifet birisiniz.
Duygu:Aynen öyle.
Muhabir:Birazda sanatçı kimliğinizden bahsedelim.
Duygu:Müziğe 9 yaşında piyano dersleriyle başladım, daha sonra gitar dersleri aldım.TRT Ankara Radyosunda 5 yıl solist ve korist olarak görev aldım.İngiltere'de Sunderland Üniversitesi'nde Konservatuar okudum.
Muhabir:Yani çocukluktan beri müziğe meraklısınız ve TRT temellisiniz.
Duygu:Dünyanın birçok ülkesinde sahne aldım.Son 10 yıl ağırlıklı olarak İngiltere'de yaşadım.Orada çalışmalarımı sürdürdüm.
Muhabir:Yeni albümünüz hayırlı olsun.Albümünüzün adı Kendi Yolumda peki gerçektende kendi yolunuzda mı yürüyorsunuz?
Duygu:Evet, şu ana kadar 2 albüm 1 single çalışmam yayınlandı.Herşeyi kendi emeklerimle yaptım.Büyük emek var.Bu yüzden albümün ismini Kendi Yolumda koydum.Büyük mücadeleler ederek kayıtlarım Londra'da yapıldı.Yalnız başınıza bazı şeyleri başarmak daha zordur.Ama çok şükür ben başardım.

Muhabir:Gerçektende çok azimlisiniz peki albümde 11 şarkı var hepsinin söz müziği size mi ait?
Duygu:Albümdeki tüm müziklerin söz ve müzikleri bana aittir.
Muhabir:Peki albümün pr çalışmaları nasıl gidiyor radyo veya televizyon kanallarının geri dönüşleri nasıl?
Duygu:Çok azimliyim evet.Hiç kolay olmadı ama.Şu anda yoğun bir biçimde albüm tanıtım çalışmaları içindeyim.Yalnız ilgi büyük.Avrupa'nın çeşitli ülkelerindeki gazetecilerinde ilgisi fazla.Başarıyla sürüyor çalışmalarım.
Muhabir:Türkiye'deki radyo televizyon gazete dergi veya medya portallarının geri dönüşleride iyi o zaman.
Duygu:Çok beğenildi albüm.Amerika'dan Avrupa'nın çeşitli ülkelerinden güzel mesajlar alıyorum.Büyük ses Duygu Özsöyler diyorlar.Herkes sağolsun.İyi gidiyor.Albüm çok iyi.Bursa'daydım konserden geldim gelir gelmez kanallara koşuşturmaca başladı.
Muhabir:Yani işler çok yoğun bu arada İngiltere-Türkiye arasında mekik dokuyorsunuzdur herhalde?
Duygu:Aynen öyle oluyor.Bir yandan müzik, bir yanda medya, prodüksiyonlar, kayıtlar ve konserler alıştık artık.Tempo hayatımızın parçası oldu.Artık tempoyu seviyorum.
Muhabir:Albümdeki şarkılara klip çekmeyi düşünüyor musunuz?
Duygu:Evet daha önceki albümlerdede yapmıştım.Bu albüm için de düşünüyorum.
Muhabir:Hangi şarkınıza klip çekeceksiniz?
Duygu:Henüz kesin değil ama Çakkıdı Dünya şarkısı olabilir.
Muhabir:Yaza en uygun şarkınız hangisi acaba?
Duygu:Çakkıdı Dünya, klibi çekersem Londra'da olabilir.Şarkının sözleride şöyle:
Çakkıdı dünya dönüyor,
Acısıyla aşk kavruluyor,
Bir öyle bir böyle günler
Bak nasılda geçiyor...

Muhabir:Geçektende sözler güzel, peki albüm satışları nasıl gidiyor?
Duygu:Daha raporlar elime ulaşmadı çünkü daha albüm çıkalı bir ay bile olmadı ama iyi olacak inancındayım.Tüm dünya genelinde takipçilerim var.Bu albüm sonsuza dek dinlenilecek ve satılacak, bu kadar da iddaalıyım.
Muhabir:Londra'daki işleriniz ne acaba bir medya grubunun temsilciğini mi yapıyorsunuz?
Duygu:Benbim kendi firmam var İngiltere'de Duygu Direct Relations (DDR) radyo ve televizyon programları yapıyorum.Albümümün yapımcılığınıda DDR üstlendi.En son Radyo Umut'ta Duygu Özsöyler Show programını yapıyordum.Daha sonra büyük bir trafik kazası geçirdim.Bir süre canlı yayınlara ara verdim.Şimdi iyiyim çok şükür.İngiltere'deki radyo kanalı bizi bekliyor.
Muhabir:Geçmiş olsun nasıl bir trafik kazası geçirdiniz?
Duygu:Londra'da bir araç çarptı.Zr kurtardılar beni, bir ara nefesim durmuş.Köprücük kemiğim kırılmış.5 gün yoğun bakımda yatırıldım.Çok şükür kemiklerim kaynadı.Rabbimin sevgili kuluymuşum da ölümden döndüm.Kaza bir yıl önce oldu.Tedavi süreci uzundu.Fizik tedavi gördüm, o süreç çok zahmetli ve acılıydı.
Muhabir:Özel hayata zaman ayırabiliyor musunuz?
Duygu:Biraz zor şu ara ama ayırmak istiyorum.Şu sıralar çok yoğun çalışıyorum.Kaza bitti geçti ve ben yaşama bambaşka döndüm.Hayatımın her dakikasının anlamını ve önemini çok iyi biliyor ve kendime çok dikkat ediyorum.

Muhabir:Özel hayatınızda birileri oluyor mu?
Duygu:İş hayatında çok yoğunum.Ben başak burcuyum yani aşk kadınıyım.O yüzden sevgi, duygusalllık benim için önemlidir.Herşeyin hayırlısı olsun.Ben bir ömürlük, sonsuz sevgiden yanayım.
Muhabir:Sahne ismi olarak Duygu'yu mu yoksa Duygu Özsöyler'i mi kullanıyorsunuz?
Duygu:Duygu Özsöyler'i kulanıyorum.Ama albümde müzik şirketimin kararı ile Duygu olarak kullanıldı çünkü soyadımı yabancıların söylemesi çok zor oluyor.
Muhabir:Pekala son olarak Medyanın Sesi takipçilerine ve krndi sevenlerineze neler söylemek istersiniz?
Duygu:Ben bu özel röportaj için Medyanın Sesi ailesine çok teşekkür ediyorum.Takipçilerimin hepsini çok seviyorum.Herkesin albümümü almasını, dinlemesini çok istiyorum.Tekrardan herkese sevgiler.

DUYGU ÖZSÖYLER SOSYAL MEDYA ADRESLERİ
twiter.com/duyguozsoyler
facebook.com/duygu.ozsoyler
instagram.com/duyguozsoyler

Duygu Özsoyler, Menajeri, Duygu Özsoyler Menejerleri, Duygu Özsoyler iletişim, Duygu Özsoyler konser fiyatı, Duygu Özsoyler,konser menajeri,konser kaşesi, Duygu Özsoyler konser organizasyonu, Duygu Özsoyler menajeri, Duygu Özsoyler menajerlik şirketi, Duygu Özsoyler menejeri, Duygu Özsoyler menejerlik, Duygu Özsoyler menejerlik şirketi, Duygu Özsoyler resmi web sitesi, Duygu Özsoyler sahne fiyatı, Duygu Özsoyler sahne kaşesi, Duygu Özsoyler menajer, menejer, Duygu Özsoyler menejeri, Duygu Özsoyler organizasyon, Duygu Özsoyler organizatör, Duygu Özsoyler sanatçı fiyatı, Duygu Özsoyler sanatçı fiyatları, Duygu Özsoyler sanatçı menajeri, Duygu Özsoyler sanatçı menejeri, Duygu Özsoyler sanatçı organizasyon fiyatı, Duygu Özsoyler sanatçı organizasyonları, Duygu Özsoyler sanatçı organizasyonu, Duygu Özsoyler sanatçı organizatörleri, Duygu Özsoyler konser ve oganizasyonu menajeri, Duygu Özsoyler, haber siper meanejri