BURCU KARADENİZ

VİDEOYU İZLE

BURCU KARADENİZ ( ÖZEL GÜN VE GECELERİNİZDE ) SİZLERLE...

Türk pop müziğinin yeni prensesi Burcu Karadeniz ilk maxi cıngıl çalışması SEVİYORUM ile müzik severlerle buluşuyor.

Uzun yıllar Türkiye ve Avrupa sahnelerinde rüzgar gibi esen Burcu Karadeniz 3 şarkıdan oluşan maxi cıngıl çalışması ile müzik dünyasında ki yerini almış oldu. Antalya’lı olan sanatçı zamanının çoğunu Antalya’da geçirmekte. Armoni müzik etiketi ile piyasaya çıkan maxi cıngıl’da Seviyorum, Canına yandığım, Burcu burcu adlı eserler yer almakta. Burcu Karadeniz ilk klip çalışmasını ise söz ve müziği Sudenur Çakmak’a ait olan Burcu burcu adlı şarkısına çekti. Sanatçı bu ilk heyecanım dediği maxi cıngıl’ı için 1 yıldan fazla emek harcadı.

BURCU KARADENİZ Menajeri,BURCU KARADENİZnin menajeri,BURCU KARADENİZ Menajeri,BURCU KARADENİZnin menajeri,BURCU KARADENİZ iletişim, BURCU KARADENİZ konser bütçesi, BURCU KARADENİZ iletişim, BURCU KARADENİZ konser bütçesi, BURCU KARADENİZ konser fiyatı, BURCU KARADENİZ konser kaşesi, BURCU KARADENİZ konser organizasyonu, BURCU KARADENİZ menajeri, BURCU KARADENİZ menajerlik şirketi, BURCU KARADENİZ menejeri, BURCU KARADENİZ menejerlik şirketi, BURCU KARADENİZ resmi web sitesi, BURCU KARADENİZ sahne fiyatı, BURCU KARADENİZ sahne kaşesi, menajer, menejer, menejeri, menejerlik, organizasyon, organizatör, sanatçı fiyatı, sanatçı fiyatları, sanatçı menajeri, sanatçı menejeri, sanatçı organizasyon fiyatı, sanatçı organizasyonları, sanatçı organizasyonu, sanatçı organizatörleri

SANATÇI FİYATI ALMAK İCİN LÜTFEN  MÜŞTERİ TEMSİLCİMİZİ ARAYINIZ..! 

 

 

 

Bu Sanatcıyı Konser Organizasyonuz'da Görmek İstiyorsanız.! ( Turkcell )  GsmNo: 0532 542  12  76 Nolu Cep Telefonu Numaramız'danUlaşa Bilirsiniz.!

 

 

 

 

( Not : Bu sayfa tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. ) ( Ajansımız Organizasyonlarınızda Anlaşmalı Sanatçı / Sanatçıları temin edebiliriz. ) Sanatçı menajeri tarafından belirlenen fiyata ses- ışık sistemi,ulaşım,konaklama , stopaj ve kdv dahil değildir.